BeLovely.lt Bendrosios Taisyklės


1. Bendrosios vidaus nuostatos:

1.1 Šiose taisyklėse yra aprašyta bendra elektroninės parduotuvės www.belovely.lt naudojimosi tvarka.

1.2. Klientas, naudodamasis ir apsipirkdamas www.belovely.lt puslapyje sutinka su svetainės bendrosiomis taisyklėmis.

1.3. Bendrosios naudojimosi taisyklės yra laikomos sutartimi tarp kliento ir www.belovely.lt (“UAB Jankvila”).

1.4. Visais atvejais, kai pirkėjas atlieka mokėjimą, užsisako prekę arba ją rezervuoja, jis patvirtina, kad susipažino su bendrosiomis www.belovely.lt taisyklėmis.

1.5. “UAB Jankvila turi teisę bet kada keisti bendrąsias taisykles. Klientui apsiperkant jam yra taikomos tuo metu galiojusios bendrosios taisyklės.1.6. Kainos www.belovely.lt elektroninėje parduotuvėje yra nurodytos eurais su PVM. Jos neapima pristatymų išlaidų.

2. Prekių pirkimas ir pristatymas:

2.1. Prekės elektroninėje parduotuvėje gali būti perkamos ir be registravimosi.

2.2. Pasirinkus mokėjimą grynaisiais atsiimant prekes BeLovely sandėlyje Arimų g. 18, Vilnius, prekės rezervuojamos ir supakuojamos bei laikomos 3 darbo dienas. Pirkėjui nepranešus apie vėlavimą arba nepasirodžius po 3 darbo dienų rezervacija yra nuimama, o prekės grąžinamos į sistemą.

2.3. Atlikus mokėjimą pavedimu, prekės yra supakuojamos ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu. Išsamesnė prekių pristatymo informacija pateikta “Pristatymas” skiltyje.

2.4. Pasirinkus mokėjimo kurjeriui paslaugą, bet neatsiėmus prekės iš kurjerio sutartu laiku, prekė yra grąžinama į BeLovely sandėlį, rezervacija nuimama, o prekė grąžinama į www.belovely.lt sistemą.

3. Prekių kaina ir asortimentas:

3.1. Paspaudus ant pasirinktos prekės www.belovely.lt puslapyje, pateikiama išsamesnė informacija, nurodoma prekės kaina su PVM, sudėtis ir/arba kita papildoma informacija.

3.2. Pirkėjui neradus pakankamai išsamios apie jį dominančią prekę, pirkėjas turi teisę pasiteirauti apie ją elektroninėje parduotuvėje nurodytu telefonu, gyvo pokalbio lango pagalba arba info@belovely.lt paštu.

3.3. Pardavėjas pasilieka teisę neparduoti asortimente pateiktų prekių.4. Prekių grąžinimas:

4.1. Pirkėjas turi teisę gražinti įsigytą kokybišką prekę per keturiolika kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo (įsigijimo) dienos ir susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus, arba pakeisti ją analogiška preke. Išsamesnė informacija apie prekių grąžinimą yra pateikta skiltyje “Grąžinimas” www.belovely.lt puslapyje.

5. Apmokėjimas:

5.1. Atsiskaitymo būdai:

5.1.1. Grynais atsiimant prekes BeLovely.lt sandėlyje esančiame adresu Arimų g. 18, Vilniuje.

5.1.2. Grynais kurjeriui, pasirinkus pristatymą kurjeriu (paslauga kainuoja 0,90 EUR).

5.1.3. Internetu, bankiniu pavedimu per Paysera sistemą.

6. Dovanų kuponų taisyklės:

6.1. Klientui įsigijus dovanų kuponą, jam (arba jo nurodytam adresatui, priklausomai nuo kliento pasirinkimo) yra išsiunčiamas dovanų kuponas, kurio vertė atitinka pirkėjo sumokėtą sumą.

6.2. Dovanų kuponas yra išsiunčiamas gavus apmokėjimą.

6.3. Dovanų kuponas galioja vienerius metus nuo jo išsiuntimo dienos ir gali būti panaudotas vieną kartą.

6.4. Klientui įsigijus prekių už mažesnę sumą, negu nurodyta dovanų kupone, pinigai klientui negrąžinami.

6.5. Klientas gali įsigyti prekių už didesnę sumą, negu nurodyta dovanų kupone, primokėdamas už prekes.

7. Baigiamosios nuostatos:

7.1. Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, visi nesutarimai sprendžiami LR įstatymuose nustatyta tvarka.

 Į viršų